Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. Coach pracuje z klientem nad zagadnieniami związanymi z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi. Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.

ewa walas coach

O mnie

Coach ICI, Bussines Coach, Team Coach, Terapeuta LFH, Praktyk NLP, Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Izby Coachingu, Trener mentalny, przedsiębiorca.

Posiadam wieloletnie doświadczenie
w zakresie zarządzania zespołem
o zróżnicowanym profilu, negocjowaniu umów sprzedażowych
i sponsoringowych oraz opracowywaniu strategii działania
i rozwoju firmy. Posiadam praktykę
w prowadzeniu procesów coachingowych i team coachingowych dla kadry menedżerskiej.

Ukończyłam dwie szkoły life coachingu oraz szkołę coachingu w biznesie. Jestem facylitatorem programów rozwojowych z końmi, prowadzę warsztaty, podczas których wspieram liderów w skutecznym zarządzaniu zespołem. Pracuję zarówno z grupami jak i osobami indywidualnymi.

Wierzę, że odnalezienie w życiu pasji i celu daje nam poczucie spełnienia. Kiedy mamy wkład w nasze życie, zaczyna ono nabierać głębokiego znaczenia.